Dlaczego my

Warto z nami współpracować

sprawdź dlaczego

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się transportem i spedycją. Zapewne zadają sobie Państwo pytania, którą z tych firm wybrać? Która z tych firm zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie a dodatkowo będzie przystępna cenowo?

Wiele czynników ma wpływ na to, że to właśnie my jesteśmy liderami w tej branży. Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie, stałych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Oferta, jaką Państwu proponujemy jest bardzo konkurencyjna i łączy ze sobą wysoką jakość świadczonych usług ale też szybki czas realizacji.

Jakość

Jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Przygotowujemy dla Państwa najlepsze rozwiązania logistyczne.

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa. Powierzają nam Państwo często bardzo cenny towar i chcą Państwo, żeby trafił bezpiecznie na miejsce. Dlatego właśnie bezpieczeństwo przewożonego towaru jest dla nas najważniejsze. Dzięki profesjonalizmie i doświadczeniu naszych kierowców mogą być Państwo spokojni o powierzony nam ładunek.

Posiadamy wysokie ubezpieczenie OCP, dzięki czemu mogą Państwo ze spokojem powierzyć nam cenny towar. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym jak i międzynarodowym stanowi dla Państwa zabezpieczeni. W razie kradzieży, zniszczenia, uszkodzenia a także opóźnienia w dostawie, ubezpieczenie gwarantuje naszym klientom szansę na uzyskanie odszkodowania w wyniku wyżej wymienionych szkód.

Szybki czas realizacji

Wiemy jak cenny jest dla Państwa czas i szanujemy go, dlatego wywiązanie się z terminowości jest dla nas niezwykle istotne. Nasi pracownicy to wyłącznie doświadczeni kierowcy, którzy są odpowiednio przygotowani i wyszkoleni. Dzięki umiejętnością potrafią poradzić sobie nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, punktualnie docierając w wyznaczone miejsca na świecie.

Cena

Przygotowujemy dla Państwa korzystne oferty, tak by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Doradzamy jak można koszty zoptymalizować i obniżyć, zachowując przy tym wysoką jakość usług.

Indywidualne podejście

Nie podchodzimy do Państwa w sposób ogólny. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa potrzeby i oczekiwania, tak by móc zaproponować Państwu najkorzystniejsze i innowacyjne rozwiązanie. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Chcemy, żeby byli Państwo w 100% usatysfakcjonowani z naszej współpracy. Nasi pracownicy są otwarci też na Państwa propozycję i sugestię.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, celem zapoznania się z naszą ofertą. Nasi konsultanci chętnie Państwu przedstawią ofertę i dobiorą najkorzystniejsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.