Kariera

Praca w Transdirect

Pracuj z najlepszymi!

Chcemy umożliwić każdemu rozwój jego własnych talentów, dlatego już od momentu rozpoczęcia pracy zapewniamy naszym pracownikom możliwość rozwoju. Nasza załoga to przede wszystkim ludzie zaangażowani w życie firmy, posiadający własne pasje i zainteresowania.

Bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych pracowników, ich predyspozycje zawodowe, planując przy tym ich dalszą, indywidualną ścieżkę rozwoju w firmie. Wiemy, że sukces każdej firmy zleży głownie od jej pracowników. To właśnie dzięki naszemu zespołowi zajmujemy czołową pozycję na rynku.

Dlaczego warto pracować z nami?

Wiemy, że najważniejsi są ludzie, którzy tworzą zespół – zespół, który tworzy Transdirect.

Możliwości rozwoju i awansu

Jeśli interesuje Cię praca, która zapewni Ci rozwój zawodowy a także możliwość realizacji to pracuj u nas! My doceniamy naszych pracowników, zapewniamy im szereg szkoleń, dajemy możliwość awansu, cieszymy się z Ich sukcesów.

Praca zespołowa

Cenimy pozytywną atmosferę w pracy, jesteśmy zespołem a co za tym idzie wspieramy się wzajemnie. Szanujemy swoje zdanie, swoją odrębność i indywidualność. Nikt w naszej drużynie nie zostaje sam ze swoimi problemami. Cieszymy się wzajemnie sukcesem jaki osiągamy. Jesteśmy zespołem z ogromnym doświadczeniem, dla wielu z nas praca stanowi też obiekt zainteresowania i pasji. Transport i spedycja nie ma przed nami tajemnic. Tworzymy jeden organizm, dzięki czemu tak świetnie funkcjonujemy.

System motywacyjny

Doceniamy każdego z naszych pracowników. Widzimy ich zaangażowanie i pracowitość. Jesteśmy dumni z tego, że mamy tak świetny zespół ludzi, którzy przykładają się do swojej pracy, angażują w każde zlecenie, wykonują je profesjonalnie i którzy nie traktują swojej pracy tylko i wyłącznie jako źródła dochodu, gdyż wiedzą, że praca nie musi być po prostu pracą, może być też przyjemna. Dlatego, żeby podziękować pracownikom za ich ciężką pracę, odpowiednio ich nagradzamy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Pracownik działu transportu (z/bez doświadczenia)

Spedytor krajowy

Spedytor międzynarodowy

Pracownik działu handlowego

Kierowca kat. B

Kierowca kat. C

CV prosimy wysłać na adres e-mail: kariera@transdirect.com.pl