O nas

Nasza firma

to gwarancja spedycji jakiej oczekujesz

Transdirect to firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem. Najważniejsza jest dla nas jakość świadczonych usług. Dzięki naszym osiągnięciom zajmujemy wysoka pozycję na rynku. Niewątpliwie naszą domeną jest terminowość dostaw i partnerska współpraca. Nie boimy się wyzwań a dzięki zaangażowaniu w naszą pracę realizujemy nawet te najbardziej skomplikowane działania spedycyjne.

Wiemy jak ważny jest rozwój, dlatego też inwestujemy w nowe samochody, profesjonalne systemy informacyjne a przede wszystkim w naszych pracowników, szkoląc ich na doskonałych specjalistów, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracali. Nasz zespół składa się przede wszystkim z ambitnych, otwartych i zaangażowanych osób dla których praca jest też przyjemnością.

Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, w sposób elastyczny, gwarantując przy tym bezpieczeństwo w realizacji zleceń. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń na takich kierunkach jak Bałkany, Unia Europejska, Skandynawia oraz kraje wschodnie.

30 pracowników biurowych

nowa siedziba

wielopoziomowy system jakości

obrót roczny około 10 mln zł

Sprawdzony kontrahent

to podstawa

Gwarancja płatności za fracht Na Osi

Realizujemy zlecenia z gwarancją płatności za fracht. Więcej na filmie video.

Certyfikat ISO

to potwierdzenie naszej jakości

Scan

Jako dowód poszanowania przez nas międzynarodowych standardów jakości, prezentujemy Państwu certyfikat ISO, który stanowi dla Państwa gwarancję bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług. Dobra organizacja pracy i najwyższa jakość usług od lat jest dla nas priorytetem. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku międzynarodowym a nasi klienci od lat darzą nas zaufaniem.